Агрофірма П'ятихатська - історія про нас.

ТОВ «Агрофірма П’ятихатська» заснована в 2007 році. Зараз ми займаємо провідне місце серед сільськогосподарських підприємств у нашому регіоні, входимо до 100 кращих аграрних підприємств України за даними «Аграрної еліти України».

Підприємство розташоване в Кіровоградській області. Центральній офіс знаходиться в селі Володимирівка Петрівського району. Основні напрямки діяльності — вирощування сільськогосподарських культур, тваринництво та переробка власної сировини.

Площа оброблюваних земель понад 14 тис. га. Автопарк оброблювальної техніки складається з 8 комбайнів, 41 трактора та понад 30 вантажних автомобілів.

Показники тваринницького комплексу: свині — 250 голів, велика рогата худоба — 1100 голів, дійне стадо — 380 голів, птахівництво — 1780 голів.

Комплекси переробки власної сировини: макаронний цех потужністю 300 кг готової продукції на добу; млинкомплекс; комплекс обладнання для виробництва олії; завод із переробки соломи на брикети, що зменшило споживання газу для власних потреб господарства на 45%.

Агрофірма активно виконує соціальні угоди з місцевими радами щодо поліпшення інфраструктури населених пунктів, де орендуються землі. На будівництво, реконструкцію та утримання об’єктів соціальної інфраструктури агрофірмою було витрачено більш ніж 4 млн грн. У 2015 році утримувалися вже 2 футбольні команди – ФК «Інгулець» та ФК «Інгулець-2», ремонтувалися дитячі садки і школи. На ремонт однієї з важливих автомобільних доріг місцевого значення у 2015 році компанія витратила 2,3 млн. грн. Також господарство утримує стадіон «Інгулець», що знаходиться в с.м.т. Петрове. Крім того, у с. Володимирівка збудовано новий сучасний спортивний комплекс «Молодіжний» до якого входять футбольні поля з трав’яним та штучним покриттям, а ще сучасний красень-стадіон «ім. Олександра Поворознюка» з демісезонним штучним покриттям, на якому виступають й тренуються футбольні команди та дитячі спортивні секції.

Наше керівництво

Поворознюк Олександр Григорович

Генеральний директор

Козловський Віталій Володимирович

Директор

Євдокимова Тетяна Григорівна

Заступник генерального директора

Кращенко Олександр Володимирович

Заступник генерального директора

Сувора Валентина Іванівна

Головний бухгалтер

Громко Федір Миколайович

Головний інженер

Цапенко Парасковія Миколаївна

Інспектор відділу кадрів